Przydatne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Auta niesztampowe, małe, mające wręcz opływowy kształt ciała ludzkiego, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o wielkiej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podnieść uciechę nowoczesnego człowieka. Udoskonalanie aut odbywa się od chwili opatentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w aktualnych czasach samochody elektryczne bądź AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie tylko prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć samochód do kontaktu i pozostawić do ładowania. Jednakże te pojazdy są w stanie przejechać wyłącznie 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie auta mogą zastopować się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego pola, bo po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są także pionierskie wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a wobec tego oraz prawa jazdy. Takie maszyny pozostały przyjęte do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o latających samochodach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To powszechne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i patentować takie samochody? To z pewnością byłoby wspaniałe doświadczenie dla koneserów aut i zwykłych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są też akcesoria rodzaju tuner TV.

Ludzie już w czasach zamierzchłych wiedzieli, że przemieszczanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki ekspresowo się męczy i nie jest zaprojektowany, by wędrować przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały rozmaite archaiczne samochody.

pioneer polska

Radioodtwarzacz

pioneer

samochodowe głośniki eliptyczne