Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego typu urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi wariaccy i śmieszni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i niedociągnięcia.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – zalety
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu bądź podobnych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć bajeczne przygody. Jest tak wiele ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To także całe bez liku imponującego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – pozytywy
Oczywistych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak czasami niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o idealnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.